• Adres: Arsin Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:16 Arsin/TRABZON

Tarihçe

Biz Kimiz

1996 Yılında Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesinde Kuruluşuna Başlanan ve 1998 Yılında Üretime Geçen Firmamız 2000 Yılında "Çağlar Gida ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi" Ünvanını Alarak Faaliyetlerini Sürdürmeye Başlamıştır.

Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgelerinde Orta ve Küçük Ölçekteki Ambalaj Taleplerini Çok Hızlı ve Kaliteli Bir Şekilde Karşılamayı Prensip Edinen Firmamız "Çağlar Gida ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi" Müşterilerimizin Ambalaj Taleplerine Danışmanlık ve Tasarımda da Yardımcı Olmaktadır.

Müşteri Memnuniyetini En Önde Tutarak Kaliteli ve Hizmet Konusunda Ürettiklerimizle Daha Kaliteli ve Daha İyiye Ulaşmayı Misyon Edindik.

Sürdürülebilir İlerleme İçin Yenilikçi Ürün Çözümleri Sunuyoruz. Profesyonel Ekibimiz Pazardaki Verimliliği ve Maaliyet Etkinliğini Artırmak İçin Çalışır

Neden Biz

Özel Olarak Geliştirilmiş Teknolojiye Dayalı Çeşitli Endüstriyel Uygulamalar İçin İleri İş Üretebilecek Tesisimiz Var. Kullanıcıların Değişen İhtiyaçlarına Göre Geliştirmeye de Hazırız.

Çalışma Sürecimiz

1

Sipariş Süreci

Sizden Gelen İstekleri Doğru Analiz Ederek Notlarımızı Alıyoruz.
2

Üretim Süreci

Siparişinizi Üretim Birimimize Göndererek Üretime Başlıyoruz.
3

Paketleme Süreci

Ürünlerinizi Paketleme Birimimizde Hazır Hale Getiriyoruz.
4

Teslimat Süreci

10 Gün İçerisinde Size Hızlı Teslimat Sunuyoruz.
Güncel Haber ve Kampanyalarımızdan Haberdar Olun!

Abone Ol

Koli Siparişi

Koliyemi İhtiyacın Var, İhtiyaçların İçin Buradayım. Hemen Alttaki Butona Tıklayarak İlk Siparişini Vermeye Ne dersin !

Sipariş Ver